• Proszę, proszę, rozgość się, serdeczny!

  Planer  Autorki: Magdalena i ja.

  Jeśli chcesz zostać poważnym blogerem, musisz pisać często i regularnie. Przygotowanie niektórych notek zajmuje sporo czasu. Trzeba mieć pomysł, ubrać go w słowa, znaleźć, lub zrobić zdjęcie, które będzie dla niego idealną ilustracją, a przy tym wszystkim nie należy zapominać o dbaniu o dobrą kondycję bloga i kontakty z blogosferą.

  Aby dobrze zaplanować te wszystkie zadania potrzebny Ci jest idealny planer. Gratulacje! Właśnie go znalazłeś!

  Długo szukałyśmy planera, który zaspokoiłby nasze potrzeby, a kiedy takiego nie znalazłyśmy, postanowiłyśmy zrobić go same.

  Pierwszy arkusz pozwala ogarnąć prowadzenie bloga w trybie długoterminowym - polecamy używania kolorów do zaznaczania aktywności różnego rodzaju i różnych tematów blogowych notek. Kolejne arkusze pozwalają na stworzenie szczegółowego planu pracy na poszczególne miesiące, z uwzględnieniem portali społecznościowych, "utrzymania i konserwacji" bloga oraz uczestniczenia w życiu blogosfery

  Planer przeznaczony jest do wielokrotnej edycji na komputerze, ale możesz korzystać z niego, jak zechcesz. Drukuj, przerabiaj, wprowadź własny kod kolorystyczny, kasuj i dodawaj rubryki, żeby jeszcze lepiej pasował do Twoich potrzeb.  Dowolnie zwiększaj wielkość komórek, by zmieściły wszystkie Twoje pomysły. .

  Jeśli planer Ci się spodobał, poleć go swoim przyjaciołom. Będzie nam miło gdy odwiedzisz nasze blogi i dasz nam znać w komentarzach. Udostępniając informacje o naszym planerze w mediach społecznościowych, dodaj w opisie hashtag #planerblogera, dzięki niemu łatwiej do Ciebie trafimy.

  Masz pomysły na ulepszenie kalendarza? Daj nam znać! W przypadku ich wykorzystania w kolejnej wersji kalendarza, umieścimy na tej stronie Twój nick i adres Twojego bloga.

  Dziękujemy Uli Phelep za stworzenie kursu "Blogowanie z pasją" oraz  inspirujacego miejsca w sieci jakim jest grupa dyskusyjna dla uczestników kursu. Ula, to dzięki Tobie mogłyśmy się spotkać i razem coś stworzyć.

  Linki do pobrania
  Planer możesz pobrać tutaj w wersji Excel (do wielokrotnej edycji) lub tutaj w wersji PDF (do druku).

  Daj nam znać, że planer Ci się podoba:

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz