• Proszę, proszę, rozgość się, serdeczny!

  O mnie
  Ja, czyli kto?

  Mam na imię Katarzyna i jestem autorką bloga Sosnowa 11.

  Co to za blog?

  Piszę o bardzo różnych rzeczach, można tu znaleźć wszystko, co mnie aktualnie porusza. Dawniej nazywano to "groch z kapustą", dziś "blog lajfstajlowy".

  Temat przewodni to moja rodzina, czyli przede wszystkim moje dzieci będące niewyczerpanym źródłem inspiracji, mój mąż obdarzony niebanalnym poczuciem humoru, a czasem nawet ja sama.

  Jeśli szukasz rozrywki, polecam zapisy naszych rodzinnych dialogów.
  Jeśli wolisz poważniejsze tematy, też znajdziesz tu coś dla siebie.
  Od kilku miesięcy na blogu regularnie pojawiają się recenzje audiobooków, przydatne również dla tych, którzy wolą książki w tradycyjnej formie.
  Najbardziej poczytny z moich postów był z tych praktycznych i dotyczył zwiedzania Wiednia z dzieckiem.


  Piszę, bo....

  Jak każdy szanujący się grafoman piszę głównie dla przyjemności, przy okazji porządkując swoje myśli i dzieląc się nimi ze światem. Bardzo lubię, kiedy świat włącza się do dyskusji odpowiadając mi w komentarzach.

  A poza pisaniem?

  Zawodowo rozbijam atomy, prywatnie umilam sobie życie różnymi grzesznymi rozrywkami, powtarzając za Bertrandem Russellem, że czas który marnuję z przyjemnością nie jest zmarnowany.
  Na blogu o pracy piszę rzadko, o rozrywkach częściej, powracające tematy to przede  wszystkim rękodzieło i ogrodnictwo. W tym ostatnim temacie jestem całkiem (nomen omen) zielona, ale nadrabiam entuzjazmem.

  Gdzie ta Sosnowa?

  Tak naprawdę nie mieszkamy przy Sosnowej 11, w jednej z blogowych notek opisuję, skąd wzięła się ta nazwa.

  Znaczy, tylko na blogspocie?

  Blog ma swój fanpage na Facebooku, na którym poza informacjami o nowych notkach pojawiają się linki do czytanych przeze mnie artykułów wartych polecenia lub dyskusji, czasem zabawne obrazki, fajne piosenki lub zdjęcia z rodzinnego albumu. Oprócz tego blog można śledzić na bloglovingoogle+ i twitterze - co kto lubi.

  Proszę, proszę, rozgość się, serdeczny!

  Cieszę się, że trafiłeś na mój blog i że zainteresował Cię na tyle, by przeczytać kilka słów o autorce. Mam nadzieję, że zechcesz zostać moim stałym gościem. Sprawisz mi ogromną przyjemność, zostawiając komentarz lub klikając "lubię to" pod notkami, które szczególnie zwróciły Twoją uwagę.

  Jeśli chcesz napisać mi o czymś w tajemnicy, użyj adresu sosnowa11.blog@gmail.com

  Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, przeczytaj wywiad, który przeprowadziła ze mną Eliza z "Obcasów w sieci".

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz