• Proszę, proszę, rozgość się, serdeczny!

  Newsletter


  Wiem jak jest. Wszyscy jesteśmy zaganiani, na niektóre rzeczy brakuje nam czasu. Pewnego dnia łapiesz się na tym, że od miesięcy nie odwiedzałeś dobrego kumpla. Gdyby nie emalie i Facebook, nawet byś nie wiedział, co u niego słychać.

  Podobnie jest z blogami. Masz swoje ulubione, ale w nawale codziennych obowiązków po prostu nie pamiętasz, żeby do nich zajrzeć. Albo odkładasz to na później, bo brakuje Ci impulsu, żeby zajrzeć właśnie teraz. Kiedy owo "później" nadchodzi, liczba zaległych wpisów trochę przytłacza, czasem nawet klikasz "oznacz jako przeczytane" zamiast naprawdę przeczytać.

  Dlatego właśnie chcę Ci dziś zaproponować, żebyśmy byli w kontakcie. Raz w tygodniu napiszę do Ciebie list, w którym znajdziesz trzy linki do najnowszych wpisów. Dzięki temu lista nieprzeczytanych postów nie urośnie do zniechęcających rozmiarów.

  Jeżeli jesteś regularnym czytelnikiem i nie omijasz żadnej notki, pewnie chętnie przeczytasz krótkie komentarze, którymi opatruję linki, a także kilka zdań, których nie znajdziesz na blogu.
  Adres e-mail jest daną osobową. Administratorem danych zbieranych na potrzeby newslettera jestem ja, Katarzyna Tymińska. Przetwarzane są one wyłącznie na potrzeby newslettera. Czytelnik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawienia lub usunięcia. Podane danych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, by otrzymywać newsletter.

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz